Jump to content

SmokeSmarter.nl

Forumlid
  • Content Count

    587
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

177 Good

2 Followers

About SmokeSmarter.nl

  • Rank
    Senior Member

Profile Information

  • Gender
    Female
  • Location
    Venray

Contact Methods

Recent Profile Visitors

1790 profile views
  1. Complimenten worden altijd gewaardeerd! Dank voor jullie moeite 😍
  2. Hi Vitale, Pinkman is helaas uit voorraad, we hopen hem eind deze week weer binnen te krijgen!
  3. Hi Luc, Red Astaire 30ml is beschikbaar voor België via onderstaande link! http://www.smokesmarter.nl/be/red-astaire-aroma.html?___store=be&___from_store=nl
  4. Hallo Luc, eindelijk doen we het toch wel! Alles wat we naar België mogen versturen, kun je vanaf nu vinden op onze Belgische website: http://www.smokesmarter.nl/be/
  5. Goedemorgen! Wat vervelend dat er twee bestellingen zijn omgewisseld! Dat mag natuurlijk niet gebeuren en daarom onze excuses hiervoor. Als het goed is heb je inmiddels een reactie terug ontvangen op jouw e-mail. Hopelijk naar alle tevredenheid! Zo niet, dan horen wij dat uiteraard graag!
  6. Een heleboel nieuwe smaken van Flavourtec: Milky Moooo: http://www.smokesmarter.nl/flavourtec-milky-moooo.html Mr. Melon: http://www.smokesmarter.nl/flavourtec-mr-melon.html Honey Hornet: http://www.smokesmarter.nl/flavourtec-honey-hornet.html Maar ook een nieuwe lijn tabaksmaken van Flavourtec: Kingston: http://www.smokesmarter.nl/kingston-premium-tobacco-flavourtec.html Newham: http://www.smokesmarter.nl/newham-premium-tobacco-flavourtec.html Richmond: http://www.smokesmarter.nl/richmond-premium-tobacco-flavourtec.html Camden: http://www.smokesmarter.nl/camden-premium-tobacco-flavourtec.html De Kanger TOP EVOD set: http://www.smokesmarter.nl/kanger-top-evod.html Kanger CLTANK 2.0 clearomizer: http://www.smokesmarter.nl/kanger-cltank-clearomizer.html En 5 nieuwe Vampire Vape Aroma smaken! Attraction: http://www.smokesmarter.nl/vampire-vape-attraction.html Bat Juice: http://www.smokesmarter.nl/vampire-vape-bat-juice.html Black Ice: http://www.smokesmarter.nl/vampire-vape-black-ice.html Black Jack: http://www.smokesmarter.nl/vampire-vape-black-jack.html Strawberry Milkshake: http://www.smokesmarter.nl/vampire-vape-strawberry-milkshake.html SMOK TFV4 Dual coils: http://www.smokesmarter.nl/smok-tfv4-dual-coils-5-stuks.html
  7. We mogen vandaag alwéér een nieuwe lijn e-liquids welkom heten Dit keer de e-liquids van het merk eVo! Liefhebbers van fruit en zoetigheid daarom opgelet! Bekijk nu snel alle 17 smaken: http://www.smokesmarter.nl/eliquids/evo-eliquids.html
  8. De Eleaf iStick Pico is nu niet alleen meer als set te bestellen, de Pico box mod en de clearomizer zijn nu ook los verkrijgbaar! http://www.smokesmarter.nl/eleaf-melo-iii-mini-clearomizer.html Ook hebben we uiteraard de bijbehorende EC coils: http://www.smokesmarter.nl/eleaf-melo-iii-mini-coils-5-stuks.html http://www.smokesmarter.nl/eleaf-melo-iii-mini-coils-ni200-5-stuks.html
  9. Kijk eens! http://www.smokesmarter.nl/eleaf-melo-iii-mini-clearomizer.html
  10. Hij lag er inderdaad eventjes uit Maar we zijn weer up and running!
  11. De Eleaf iStick Pico is eindelijk te bestellen in alle kleuren, via de volgende link: http://www.smokesmarter.nl/eleaf-istick-pico.html Ook is deze vanaf nu los te bestellen, zonder clearomizer, via de volgende link: http://www.smokesmarter.nl/eleaf-istick-pico-box-mod.html En uiteraard is ook de clearomizer los verkrijgbaar, via de volgende link: http://www.smokesmarter.nl/eleaf-melo-iii-mini-clearomizer.html De bijbehorende coils: Kanthal -> http://www.smokesmarter.nl/eleaf-melo-iii-mini-coils-5-stuks.html Ni200 -> http://www.smokesmarter.nl/eleaf-melo-iii-mini-coils-ni200-5-stuks.html Even een impressie van het (kleine) formaat: En uiteraard ook een filmpje:
  12. De Wotofo Ice Cubed (RDA): http://www.smokesmarter.nl/wotofo-ice-cubed.html De RBA base voor de Joyetech Cubis: http://www.smokesmarter.nl/joyetech-cubis-rba-base.html Nieuwe smaak van The Perfumer's Apprentice, Gingerbread: http://www.smokesmarter.nl/tpa-gingerbread-aroma.html
  13. Graag gedaan! Veel plezier ervan!
  14. Nieuwe smaken van Vampire Vape: Banoffee Pie: http://www.smokesmarter.nl/vampire-vape-banoffee-pie.html Strawberry & Kiwi: http://www.smokesmarter.nl/vampire-vape-strawberry-kiwi.html Tropical Island: http://www.smokesmarter.nl/vampire-vape-tropical-island.html De Halo smaken nu ook in High VG (70%): Belgian Cocoa: http://www.smokesmarter.nl/belgian-cocoa-high-vg-halo.html Black Calico: http://www.smokesmarter.nl/black-calico-high-vg-halo.html Kringles Curse: http://www.smokesmarter.nl/kringles-curse-high-vg-halo.html Malibu Menthol: http://www.smokesmarter.nl/malibu-menthol-high-vg-halo.html Prime15: http://www.smokesmarter.nl/prime15-high-vg-halo.html Tribeca: http://www.smokesmarter.nl/tribeca-high-vg-halo.html Turkish Tobacco: http://www.smokesmarter.nl/turkish-tobacco-high-vg-halo.html De SMOK R200 beschikt over twee 18650 batterijen, en geeft een vermogen van 200 watt: http://www.smokesmarter.nl/smok-r200.html Eleaf iStick 100 watt TC, kwalitatief heel goed en erg voordelig: http://www.smokesmarter.nl/eleaf-istick-100-watt-tc-box-mod.html Twee nieuwe aroma's van Revolute: Pastèque - Revolute DIY: http://www.smokesmarter.nl/pasteque-revolute-aroma.html Pêche - Revolute DIY: http://www.smokesmarter.nl/peche-revolute-aroma.html
  15. We hebben inmiddels al een aantal nicotinegehaltes uit de kortingscode gehaald, aangezien ze best hard gaan en op = echt op!
×
×
  • Create New...